Úvodní stránka > O společnosti

O společnosti PRESIZA s.r.o.

Firma Van Beveren byla založena v roce 1966 jako rodinná firma. Pracuje na rozvoji hliníkových systémů pro zimní zahrady. Tyto systémy nepřetržitě vyvíjí k propracovanější a estetičtější úrovni. Rozmanitá nabídka a široká škála barevnosti profilů umožňují obrovské využití jak pro soukromé tak i pro obchodní a průmyslové stavby. Design zimní zahrady pochází z nabídky naší konstrukční kanceláře.

Rodinná firma PRESIZA s.r.o. byla založena v roce 2003 a od svého založení zastupuje firmu Van Beveren na Českém trhu. Od počátku se soustřeďuje na výrobu zimních zahrad a speciálních prosklených hliníkových konstrukcí. Svoji činnost v této oblasti opírá zejména o dlouholeté zkušenosti belgické firmy Van Beveren a nyní už i své, s tím, že systémy nepřetržitě vyvíjí k ještě propracovanější a estetičtější úrovni.

Výrobu PRESIZA začínala v budově mateřské školy v Žeravicích. S narůstající produkcí se v roce 2007 přestěhovala do průmyslové zóny v Kunovicích a výrobní halu v roce 2012 zcela zrekonstruovala. Revoluční novinka v nabídce zimních zahrad přišla v roce 2013 – zimní zahrady s posuvnou střechou, která jedinečným způsobem řeší přehřívání zimních zahrad v letním období a přibližuje bydlení přírodě. S dalším zvyšováním výroby pak v roce 2015 obměnila a zmodernizovala strojové zařízení.

Sortiment, opouštějící výrobní provoz PRESIZY, je velmi široký. Rozmanitá nabídka s bohatou škálou barevnosti produktů umožňuje obrovské využití jak pro soukromé, tak i pro obchodní a průmyslové stavby. Například v roce 2017 Presiza uvedla na trh výsuvné okno s elektrickým pohonem, který umožňuje zvětšení rozměrů i váhy výsuvného křídla při komfortnějším ovládání.

Design každé zimní zahrady pochází z nabídky vlastní konstrukční kanceláře. Tým odborníků ručí vitálním počítačovým programem za správnost výrobní dokumentace před zahájením výroby každé zimní zahrady.

Presiza svůj rozvoj staví především na profesní zručnosti zaměstnanců, podpořené kvalitními konstrukčními programy, a velmi si zakládá na precizním řemeslném zpracování svých výrobků. Maximálně usiluje o neustálé zlepšování výrobních technologií a užitných hodnot dodávaných výrobků.